442

Бранецька Олеся: інновації та професіоналізм у дизайні освітлення

Зустрічайте професіонала

У світі, де дизайн освітлення відіграє ключову роль у створенні атмосфери та комфорту, Олеся Бранецька вирізняється своїми знаннями та досвідом. Працюючи в Nowodvorski.ua, Олеся робить значний внесок у розвиток сучасних рішень для освітлення, поєднуючи естетику з функціональністю в кожному проекті.

Досягнення та Досвід

Визнання на Професійному рівні

Олеся взяла участь у виставці Nowodvorski Lighting на Interior Mebel 2020 у Києві, демонструючи свою відданість якості та новаторству у дизайні освітлення.

Вражаюча Кар'єра

За чотири роки в індустрії Олеся реалізувала 230 проектів, обслужила понад 2700 замовлень та провела 1000 годин консультацій, підтверджуючи свій високий професіоналізм та глибокі знання у галузі освітлення.

 

 

Спеціалізація та Експертиза

Особливу увагу Олеся приділяє магнітним системам, точковим та підвісним світильникам, а також вуличному освітленню, пропонуючи інноваційні та ефективні рішення для будь-яких потреб.

Індивідуальний підхід до кожного проекту

Адаптація та Досконалість

Олеся Бранецька відома своїм умінням адаптувати підхід до дизайну освітлення, щоб відповідати як естетичним, так і функціональним вимогам простору. Її мета – створювати гармонійні та затишні атмосфери, що сприяють добробуту та комфорту.

Освітлення, що створює Враження: Досягнення Олесі Бранецької

Олеся Бранецька — не просто фахівець у галузі дизайну освітлення, а професіонал, чия робота відображає глибокі знання, значний досвід та прагнення до постійних інновацій. Її внесок у проекти освітлення робить Олесю затребуваним дизайнером та авторитетним консультантом. Залишаючись в авангарді дизайну освітлення, Олеся продовжує демонструвати, що справжня майстерність полягає в умінні поєднувати красу та функціональність.