Світло – один з найважливіших елементів повсякденного життя, воно будить нас на світанку та м'яко заколисує поруч із ліжком. Працюємо, готуємо, граємося з дітьми, відпочиваємо при світлі, готуємося до великих та маленьких подорожей... У 1994 році суспільство звикло до думки, що добре мати вдома будь-яку люстру. Це зручно. Через чверть століття світильники дістали декоративну цінність і ми дуже раді, що зробили свій внесок у цю зміну і є її частиною.

27 років тому Тадеуш Новодворскі з братом Вацлавом та племінником Бартоломієм розпочали свій бізнес з ідеї, що лампи можуть не лише освітлювати інтер'єр, а й тішити око. За минулі роки бізнес перетворився на родинний, представлений на більш ніж 50 ринках у всьому світі. Але, ми, як і раніше, виробляємо наші світильники на двох виробничих підприємствах у Ченстохові та Семяновиці-Шльонські.

Маючи повний контроль над процесом, ми можемо вийти за межі стандартних рішень. Завдяки цьому наше освітлення здобуває нагороди світового значення. Світлодіодна лампа Q Led, розроблена Лукашем Яворським, була удостоєна однієї з найпрестижніших нагород у галузі дизайну — The Red Dot Design Award, а система Cameleon, що підлаштовується, завоювала аж 3 медалі — Золоту медаль, Екологічну премію та Гран-прі Групи МТП — на міжнародному ярмарку Home Decor 2020. Саме він кидає виклик сприйняттю джерел світла як просто навісів чи настінних світильників, або поєднання креативних аранжувань з необхідністю робити безліч канавок у стінах та стелях. Cameleon дозволяє створювати композиції з окремих елементів системи: абажур, різні типи й довжини підвісів, декількох типів монтажних коробів на базі однієї точки живлення.

Коли ви вибираєте освітлення Nowodvorski, ми розуміємо, що дотримання цінностей має сенс!

Гарний дизайн

Ми завжди виходили з того, що хороший дизайн не обов'язково має коштувати кілька тисяч. Це має бути для таких, як ви та ми. Тому ми поєднуємо тенденції з потребами, і серед наших пропозицій ви знайдете гарні та функціональні внутрішні світильники (навісні, бра, торшери, настільні лампи), зовнішні світильники та конфігуровані системи, такі як оригінальна система Cameleon.

Сучасність

Сучасність має бути помітна не тільки в дизайні освітлення, а й у підході до його виробництва: розміщення в Польщі, інвестиції в енергозберігальні рішення, використання відновлюваних джерел енергії. Ми любимо чорний колір, але повністю відмовилися від "чорної" енергії. Ми вибрали "зелену" сонячну енергію для живлення компанії, встановивши дві сонячні ферми. Ми вважаємо це справедливим щодо місцевої спільноти та планети.

Люди

У нашому асортименті понад 1600 найменувань світлотехнічної продукції: для дому, офісу, торгівлі та сектора HoReCa. Щороку ми розширюємо нашу пропозицію приблизно на 300 нових фітингів. Проте для нас компанія — це не цифри, а насамперед люди. Тому коли ви читаєте, що «Новодворські представили на ярмарку чудові проєкти…», подумайте про всіх наших співробітників, адже кожен зробив свій внесок у те, щоб у потрібний момент ви побачили наші лампи :)