757

Індивідуальна презентація товарів Nowodvorski Lighting для студії архітектурного дизайну Archants!

Шановні клієнти та партнери! З радістю повідомляємо, що 28 лютого 2023 року ми провели першу індивідуальну презентацію світильників у шоу-румі Nowodvorski Lighting. Ми були раді представити нашим гостям, студії архітектурного дизайну Archants, унікальні та функціональні дизайнерські рішення, що перетворюють будь-який інтер'єр у комфортний та затишний простір.

 

 

Презентація шоу-руму Nowodvorski Lighting у Києві стала справжньою подією для наших гостей. Дизайнери мали можливість ознайомитись з новими колекціями світильників та простежити за новими тенденціями в галузі освітлення. Ми провели індивідуальний показ товарів, де кожен гість міг побачити, як світильники можуть змінити інтер'єр та зробити його більш практичним та зручним.

 

 

На презентації новинок було представлено багато моделей світильників, які порадують покупців не лише своїм дизайном, а й функціональністю. Також в шоу-румі представлена магнітна трекова система LVM, що дозволило нашим гостям краще зрозуміти принцип її роботи. 

 

 

Відкриття та презентація шоу-руму Nowodvorski Lighting у Києві – це лише початок нашого шляху. Ми плануємо розширювати свою діяльність в Україні та продовжувати представляти нові колекції світильників, які допоможуть створити затишок та комфорт у вашому будинку чи офісі. Нові проекти та співпраця з українськими дизайнерами та архітекторами сприятимуть розвитку галузі та покращенню якості освітлення в інтер'єрах.

 

 

На презентації шоу-руму Nowodvorski Lighting гості могли не лише оцінити нові світильники, а й насолодитися частуваннями, які були запропоновані на честь відкриття. Крім того, ми організували фотосесію, щоб кожен гість міг зберегти спогади про цю особливу подію.

 

 

Нова співпраця – це одна з наших головних цілей. Ми готові працювати з українськими дизайнерами та архітекторами, щоб створювати унікальні інтер'єри, які радуватимуть своїх власників та гостей. Ми готові надати нашим партнерам не тільки якісні та красиві світильники, але й консультації щодо вибору світильників, їх встановлення та експлуатації.

 

 

Для наших клієнтів ми надаємо не лише якісні та красиві світильники, а й високий рівень обслуговування. Наша команда фахівців завжди готова відповісти на ваші запитання та допомогти у виборі найбільш підходящих світильників для вашого інтер'єру.

 

 

Презентація шоу-руму Nowodvorski Lighting у Києві – це не просто новий захід для компанії, а й можливість познайомитися з новими партнерами та клієнтами. Ми сподіваємося, що наші світильники стануть невід'ємною частиною ваших домівок, офісів та комерційних об'єктів, і будуть радувати вас багато років.. Дякуємо за те, що обрали нас!