399

Світло в головній ролі: як освітлення змінює характер ванної кімнати?

Ванна кімната ― це простір, який протягом дня виконує багато функцій: від місця для ранкових приготувань до вечірнього оазису відпочинку. Правильно підібране освітлення може повністю змінити приміщення, вплинувши на його функціональність, вигляд і навіть наше самопочуття. Ось кілька способів, за допомогою яких світло може змінити характер вашої ванної кімнати.

Функціональне освітлення ― яскравість там, де це потрібно

«Функціональне освітлення відіграє ключову роль у ванній кімнаті, забезпечуючи рівномірне, яскраве світло, необхідне для повсякденної діяльності», — каже Малгожата Новодворська, креативний директор Nowodvorski Lighting. Особливої уваги також потребує освітлення робочого простору. «Хороше освітлення над дзеркалом, без тіні ― тут незамінне». Цим потребам ідеально відповідає наш світлодіодний світильник Cezanne, який можна встановити як на дзеркало, так і на стіну чи шафу, пристосовуючи до індивідуальних потреб різних людей. Настінні світильники Aloe, Aralia, Agave та Natalie забезпечать оптимальне освітлення по обидва боки дзеркала, незалежно від часу доби, ідеально поєднуючи стиль і функціональність.

 

 

Акцентне освітлення — підкресліть красу деталей

Окрім функціонального освітлення, важливу роль відіграє акцентне освітлення. «Лагідне прожекторне світло може підкреслити сяйво елегантних кранів, оригінальних ручок або незвичайних архітектурних деталей, — додає Малгожата Новодворська. — Це створює унікальну атмосферу й додає простору глибини». Варто пам’ятати, що саме освітлення також може бути декоративним елементом у ванній кімнаті, наприклад завдяки своїй унікальній установці. У цьому випадку йдеться про настінний світильник Palmas Led.

 

 

Підсвічування для настрою — створіть свій домашній спа

Не забудьте про декоративне освітлення, яке перетворить вашу ванну кімнату на особистий спа-центр. Малгожата підкреслює: «Ретельно сплановане освітлення у ванній кімнаті має важливе значення для створення атмосфери відпочинку». Мінімалістичні освітлювальні прилади, такі як Ceara, Bol і Maun, забезпечують ідеальне розсіювання світла, добре вписуючись у будь-який дизайн і не перевантажуючи інтер’єр. Їх розташування на стелі може перетворити простір на омріяний оазис спокою і відпочинку.

 

 

Роль світлого кольору у створенні настрою

Малгожата Новодворська також звертає увагу на важливість кольору світла у формуванні настрою і самопочуття. «Можливість вибирати між теплими й холодними колірними температурами світла дає змогу створити атмосферу від затишної та теплої до більш сучасної та прохолодної». Ми пропонуємо лампи зі змінним джерелом світла, а також світлодіодні рішення, доступні у двох найпопулярніших колірних температурах, що дозволяє створити атмосферу за індивідуальними вподобаннями.

 

 

Безпека зі стилем

Вибираючи освітлення для ванної кімнати, важливо враховувати вологість у ній. Наші світильники для ванної кімнати адаптовані до цих умов, що підтверджено їхнім індексом IP, зазначеним у другій цифрі. Спеціальні світильники мають рівень герметичності від IPX1 до IPX7, адаптовані до зони установки у ванній кімнаті. Що вищий рівень захисту IP, то виріб стійкіший до води, а, значить, безпечніший у використанні.

Пам'ятайте, що правильно підібране освітлення може повністю змінити вашу ванну кімнату, зробивши її не тільки місцем для щоденної гігієни, але й особистим простором для відпочинку й оновлення. Використовуйте силу світла, щоб створити ванну кімнату своєї мрії.

Стаття була написана на основі інтерв’ю з Малгожатою Новодворською, креативним директором Nowodvorski Lighting.