2271

Відкрийте красу у своєму домі: тенденції дизайну інтер’єру на 2024 рік

У світі, що динамічно розвивається, де темп життя постійно прискорюється, дім стає не лише притулком, а справжнім оазисом спокою та стабільності. Надихаючись трендами цього року , ми прогнозуємо, що інтер’єри будуть не тільки радувати своєю красою, але й будуть практичними, зручними та довговічними. Йдеться не лише про облаштування простору, а й про створення затишного будинку, де комфорт стає пріоритетом. 2024 рік буде сповнений теплих, енергійних інтер’єрів, які гармоніюють з природою.

Нові бачення освітлення : дерево та метал для затишної атмосфери

Основу дизайну інтер'єру складуть стиль бохо, заснований на етнічних візерунках і аскетичній формі, і стиль япанді, що випромінює спокій японської естетики. Сучасні джерела світла, представлені колекцією SUNSET, що поєднують геометричну форму з теплотою фанери та міцною металевою конструкцією, вже не будуть лише функціональними елементами, а стануть джерелом атмосфери, вносячи ніжне світло та створюючи спокійну ауру. Колекції JAPANDI, BOHO, RATTAN, HAVANA, HAITI, DROPS і MOON XL також ідеально відповідають сучасним трендам дизайну інтер’єру, представляючи затишок у поєднанні зі стилем.

 

 

Яскраві контрасти та барвисті акценти

Прагнучи до природності, ми уникаємо нудьги. В основу гри кольорів покладемо контраст - розіб'ємо природні кольори акцентами насиченого червоного, жовтого, сріблястого або хромованого. Ми також оцінимо протилежні напрямки в контексті форми, поєднуючи, наприклад, круглі меблі з лінійною формою освітлення в композиції. Для тих, хто шукає сучасний дизайн, який порушує тенденцію, присвячена колекція ламп LASER з тонким абажуром і широкою палітрою кольорів у атласних відтінках міді, золота та шоколаду .

 

 

Елегантність форми : рухливі та легкі

В оформленні цього року й надалі домінуватимуть округлі форми, від крісел і диванів до столів, килимів і дзеркал. Зовнішні світильники з колекції STONE, натхненні природною формою каменю, є ідеальним прикладом сучасних тенденцій. Світильники STONE, навіяні природною формою гальки, не тільки додадуть шарму простору, але й підкреслять гармонійний характер саду. Створюючи єдину атмосферу як всередині, так і зовні, ми зможемо насолоджуватися спокоєм і гармонією не тільки під час відпочинку у вітальні, але й під час вечірніх зустрічей у саду.

 

 

Функціональність на першому місці

Також варто відзначити, що мінімалістичне технічне освітлення не виходить з моди. Його універсальність і функціональність роблять його довговічним елементом, який вписується як в сучасний, так і в класичний аранжування. Стильне і водночас просте освітлення є міцною основою для всіх декорацій та аксесуарів, створюючи нейтральний фон, який ідеально поєднується з різними стилями та напрямками, додаючи витонченої елегантності всьому простору. Цінність інтер’єру не обмежується лише естетикою. Такі освітлювальні рішення, як MONO, система CAMELEON, треки CTLS і LVM, адаптуються до мінливих потреб користувачів, підкреслюючи їх гнучкість і сучасність.

 

 

Стале освітлення - мінімізація споживання енергії

Еко - це не тільки вибір матеріалів, але й турбота про ресурси. Ми все частіше вибираємо світлові рішення, які мінімізують споживання енергії. Лампи VERTIC LED, CIRCOLO LED, BAR LED, SPIN LED і ARM LED забезпечують стабільне освітлення, мінімізуючи споживання енергії.

У наших особистих просторах ми відкриваємо нову красу, натхненну гармонією природи та сучасним дизайном. У 2024 році інтер’єри будуть випромінювати тепло, елегантність і функціональність, створюючи простори, в яких хочеться залишатися довше.