1092

Відкриття першого брендового шоу-руму Nowodvorski Lighting у Києві!

Нарешті відбулося відкриття першого в Україні брендового шоу-руму Nowodvorski Lighting! Це унікальний простір відомого світлотехнічного бренду. Відкриття шоу-руму привабило велику кількість любителів освітлення, дизайнерів інтер'єрів та інших професіоналів.

 

 

У шоу-румі представлена велика колекція світильників, включаючи люстри, настільні лампи, торшери, бра та вуличне освітлення. Кожен предмет був ретельно підібраний, щоб продемонструвати останні тенденції в індустрії освітлення. Простора виставкова зала спроектована таким чином, щоб забезпечити покупцям комфортну обстановку для знайомства з останніми новинками в галузі освітлення.

 

 

Шоу-рум також пропонує широкий вибір варіантів індивідуального комплектування системою Cameleon для клієнтів, які шукають унікальні та персоналізовані рішення в галузі освітлення. Також представлена магнітна трекова система LVM, це дозволить нашим гостям краще зрозуміти її принцип роботи. Професійний та доброзичливий персонал готовий надати кваліфіковану консультацію та рекомендації щодо вибору світильників, що відповідають їх потребам.

 

 

Відкриття шоу-руму Nowodvorski Lighting у Києві є важливою подією для бренду та демонструє його прагнення надавати своїм клієнтам новітні та найкращі світлотехнічні продукти та послуги. Впевнені, що шоу-рум стане центром інновацій у галузі освітлення та місцем, куди залюбки будуть приходити та приїжджати партнери і клієнти..

 

 

Запрошуємо всіх відвідати шоу-руму Nowodvorski Lighting для оновленням освітлення у своєму будинку чи офісі. Завдяки великій колекції світильників, інноваційним технологіям та кваліфікованому персоналу, простір стане провідним місцем для пошуку світлових рішень у Києві та за його межами.

Пропонуємо до перегляду віртуальний тур шоу-румом, get inspired✨